Timok sa 2:1 u Negotinu pobedio ekipu “Hajduk Veljka”

U trećoj po redu pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u Srpskoj ligi, fudbaleri Timoka juče su sa 2:1 u Negotinu pobedili ekipu “Hajduk Veljka”. Domaćin je u 10. minutu došao do prednosti golom iz slobodnog udarca ali su timokovci samo par minuta kasnije izjednačili pogodkom Luke Stojadinovića. Pobedonosni gol za Timok, za konačnih 2:1 postigao je sredinom drugog poluvremena Petar Barac. Narednu pripremnu utakmicu fudbaleri Timoka odigraće u nedelju 28. jula u Vidinu protiv ekipe Bdin – a, koja se u prošloj sezoni takmičila u Drugoj ligi. Uzvratni susret je tri dana kasnije u Zaječaru. Generalna proba je zakazana za 3. avgust kada na Kraljevicu dolazi tim Dunava iz Prahova. Prvenstvo počinje 10 avgusta a u prvom jesenjem kolu Timok gostuje u Popovcu gde će igrati sa ekipom Budućnosti.